aktualny katalog oriflame rejestracja konsultantka zapisy

Aktualny Katalog Oriflame nr 5

Wiem, że najnowszy – aktualny katalog Oriflame (nr 5) trafił w wasze ręce, dlatego pozwoliłam sobie na małe sugestie dotyczące oferty. Być może pomogą one podjąć państwu decyzję co warto zamówić z Oriflame 🙂

Hity aktualnym katalogu nr 5 Oriflame, czyli co warto zamówić?

Wiosna, wiosna, wiosna za oknem i w aktualnym katalogu Oriflame nr 5, który zdecydowanie nawiązuje do tej pory roku oraz nadchodzących Świąt Wielkanocnych. Charakterystycznym akcentem, który wprawia nas w Wielkanocny nastrój są akcesoria na str. 125. Pamiętajmy, że jest to edycja limitowana, dlatego oferta dostępna jest do wyczerpania zapasów.
aktualny katalog oriflame 5

W najnowszy/aktualny katalog Oriflame nr 5 świętujemy powrót wody Lucia w nowej odsłonie oraz nucie zapachowej Lucia Starlight (str.147). Delikatny kwiat siódmaczka leśnego, zwanego również „Pięknością Nocy”, jest głównym składnikiem zachwycającej wody toaletowej Lucia Starlight.

Katalog oriflame nr 5 Legenda głosi, że zerwany w milczeniu o północy pomagał odnaleźć magiczny kwiat paproci. Ten niezwykły, efemeryczny kwiat kwitnie tylko przez jedną noc, by zwabić swoim kuszącym zapachem nocne motyle. Jego zapach idealnie oddaje nieuchwytny urok wieczornych chwil. Ten magiczny flakon możesz zakupić w cenie 34,90 przy zakupach z tego katalogu za 69,00.

najnowszy katalog oriflame aktualny 5

Oriflame Katalog nr 5 – 2015: Wiosna to czas kiedy budzimy się z letargu zimowego, zrzucamy ciężkie buty ze stóp i wkładamy wymarzone, lekkie, a zarazem wygodne botki J  Czas najwyższy zadbać o nasze stopy, aby były piękne i miękkie w dotyku. Z pewnością pomoże nam w tym „ zestaw naprawczy” ze str.109 czyli krem  Feet Up Advanced Solution wraz z pilnikiem do stóp za jedyne 14,90, który znajdziesz w aktualnym katalogu Oriflame nr5. Kolorowe i dobrze spiłowane paznokcie są zawsze sexi. Skorzystaj z bogatej palety lakierów ze str.15 w wyjątkowej cenie 14,90, a do ulubionego lakieru możesz zamówić pilnik za jedyne 3,90.

aktualny katalog oriflame 5 rejestracjanowy aktualny katalog oriflame rejestracja 5

Oriflame Katalog nr 5: Na wiosnę zafunduj swojej skórze komórkową odnowę biologiczną z serią Ecollagen . Kup zestaw sześciu produktów za 219,00 zł i zaoszczędź 106,60! Takiej oferty jeszcze nie było ( str.33). Czy wiesz jak bardzo istotne jest, abyś cztery podstawowe kroki w codziennej pielęgnacji  wykonywała produktami z jednej linii? Bardzo, bo wówczas uzupełniają się składy i kosmetyki działają ze zdwojoną siłą.  W nowym aktualnym katalogu Oriflame znajdziesz dodatkowo pozostałe kosmetyki z serii Ecollagen Oriflame również w promocyjnych cenach. Zapamiętaj, że roślinne komórki macierzyste są prawdziwym cudem natury , ponieważ inicjują powstawanie wszystkich innych komórek jak również stymulują wytwarzanie kolagenu w skórze i chronią go przed rozpadem.

oriflame rejestracja online katalog 5

Seria Ecollagen to jakość Lancome w cenie Oriflame.  Podobne efekty, ale zdecydowanie słabsze daje linia GENIFIQUE, spójrz ile musiałabyś wydać pieniędzy w sieci Douglas za kremy Lancome:

Aktualny Katalog Oriflame nr 5: A żeby rzucić wszystkich facetów wokół na kolana brakuje Ci jeszcze mega optycznego powiększenia oczu z jedyną na rynku maskarą The One Eyes Wide Open (str.3) o klinicznie udowodnionym działaniu otwierającym oko . Innowacyjna szczoteczka unosi i podkręca rzęsy, a unikalna formuła tuszu doskonale utrwala skręt. Znajdziesz ją w aktualnym katalogu Oriflame 5 w cenie 21,90.

oriflame zapisy katalog rejestracja 5

PODOBNE POSTY do Aktualny Katalog Oriflame nr 5'Aktualny Katalog Oriflame nr 5' Ma Brak komentarzy

Be the first to comment this post!

Jeśli chcesz dodać komentarz…

©2018 Oriflame | Aktualny Katalog Oriflame | Następny Katalog Oriflame | Rejestracja Oriflame All Rights Reserved