Program Witamy Oriflame
4.67 (93.33%) 18 votes

Program Witamy Oriflame Katalog nr 8 – 2017 (Maj/Czerwiec)

Program Witamy Oriflame

Program Witamy Oriflame dedykowany jest osobom, które dołączają do grona Klubowiczów Oriflame. Rozpocząć program możesz w katalogu rejestracji lub następnym czyli masz dwa okresy katalogowe, aby złożyć zamówienie wartości minimum 50 punktów premiowych.

 

Program Witamy Oriflame przeznaczony jest dla nowych Konsultantów/ Klubowiczów. Jeśli zarejestrowałaś/eś się w katalogu 7 to, aby odebrać nagrody z programu Witamy Oriflame spełnij warunek* najpóźniej w katalogu 8 (22.05-12.06). Jeżeli Twoja rejestracja nastąpiła w katalogu 8 to, aby odebrać nagrody z programu, który prezentujemy poniżej musisz spełnić warunek najpóźniej w katalogu 9 (13.06-03.07).

👩🎁😍

Dołącz już dziś. Skorzystaj z darmowej rejestracji. Kupuj produkty i wymieniaj punkty na gwarantowane nagrody!

Fill out my online form.
  • Twoje pierwsze zamówienie musi mieć wartość minimum 50 pp 

Gwarantowane Nagrody w Programie Witamy Oriflame

Program Witamy Oriflame składa się z trzech niezmiennych kroków i dotyczy każdej osoby, która chce odebrać nagrody.

Program witamy oriflame

  • Program Witamy Oriflame KROK 1 – Złóż zamówienie o łącznej wartości 50 PP w pierwszym Katalogu swojej działalności. W następnym Katalogu wraz z pierwszym punktowanym zamówieniem odbierz Zestaw Giordani Gold za jedyne 4,90 zł (kod nagrody 621891)

oriflame program witamy

  • Program Witamy Oriflame KROK 2 – Złóż zamówienie o łącznej wartości 50 PP w drugim Katalogu swojej działalności . W następnym Katalogu wraz z pierwszym punktowanym zamówieniem odbierz Portfel Inspiration za jedyne 4,90 zł (kod nagrody 120696)

oriflame program witamy

  • Program Witamy Oriflame KROK 3 – Złóż zamówienie o łącznej wartości 50 PP w trzecim Katalogu swojej działalności. W następnym Katalogu wraz z pierwszym punktowanym zamówieniem odbierz Torebkę Inspiration za jedyne 4,90 zł (kod nagrody 120694).

Program Witamy Oriflame – jak to działa?

Każdy produkt w katalogu ma przypisane punkty premiowe czyli potocznie mówiąc PP. Dla przykładu krem odżywczy na noc Diamond Cellular w cenie katalogowej CK kosztuje 69.90 zł i ma 17 PP, a Ty kupisz go w cenie hurtowej CH za 55.92 zł. Upraszczając: CK 69.90- CH 55.92- PP 17

 

Im produkt jest droższy tym ma więcej punktów i na odwrót. Jak zauważyłaś/eś, aby złożyć zamówienie wartości minimum 50 PP nie trzeba wiele wysiłku i zaangażowania z Twojej strony. Wszystkie punkty w trakcie trwania katalogu sumują się więc od Ciebie zależy czy to będzie jedno zamówienie wartości 50 PP czy dwa mniejsze? Aby ułatwić Ci liczenie punktów dołączamy niezbędne narzędzie CENNIK KATALOG 7. Na pierwszej stronie cennika znajduje się ramka, w której znajdziesz aktualne ceny produktów oraz przypisane im punkty.

 

Program Witamy Oriflame trwa trzy katalogi. To Ty decydujesz czy realizujesz go w całości czy nie? Możesz go przerwać w każdym momencie. Odbierzesz tyle nagród ile etapów zrealizowałaś/eś.


PODOBNE POSTY do Program Witamy Oriflame Katalog nr 8 – 2017


Tagy: program witamy oriflame. oriflame progam witamy. program lojalnościowy oriflame

program witaj oriflame. program witamy oriflame katalog 8/9 Maj/Czerwiec 2017