Program Witamy Oriflame Katalog 8-9 2018 (Najnowszy – Czerwiec/Lipiec)program witamy oriflameoriflame program witamy

Lubisz zbierać punkty i wymieniać je na nagrody? Jeśli tak to już dziś dołącz do Oriflame i odbierz gwarantowane nagrody z programu WITAMY Oriflame.

Jedyny warunek jaki musisz spełnić to zrobić zakupy za minimum 50 punktów (+/- 200 zł w cenie katalogowej) w katalogu rejestracji lub następnym.

Musisz wiedzieć, że punkty za produkty sumują się tylko w obrębie obowiązywania katalogu. Od Ciebie zależy czy to będzie jedno zamówienie wartości 50 PP. czy dwa mniejsze.

Dołącz do nas już dziś i odbierz Gwarantowaną Nagrodę Tusz Giordani Gold Iconic All in One!

Zasady odbioru gwarantowanych nagród w programie Witamy Oriflame

Program Witamy Oriflame

Program Witamy Oriflame zawsze trwa trzy katalogi. Ty decydujesz czy zrealizujesz go w całości czy nie? Odbierzesz tyle nagród ile etapów zrealizowałaś. Ten, który prezentujemy poniżej rozpocznij w katalogu nr 8 lub 9.

krok 1

 • Program Witamy Oriflame | KROK 1

 1. Zrób zakupy o wartości minimum 50 punktów w pierwszym katalogu swojej działalności w Oriflame np. w katalogu numer 9 2018.  >>> Katalog Oriflame 9 2018
 2. W następnym katalogu wraz z pierwszym punktowanym zamówieniem odbierz nagrodę gwarantowaną PUDER W KULKACH GIORDANI GOLD za jedyne 4,90 zł!

krok 2

 • Program Witamy Oriflame | KROK 2

 1. Zrób zakupy o wartości minimum 50 punktów w drugim katalogu swojej działalności w Oriflame np. w katalogu numer 10 2018 >>> Katalog Oriflame 10 2018
 2. W następnym katalogu wraz z pierwszym punktowanym zamówieniem odbierz drugą nagrodę gwarantowaną WODĘ TOALETOWĄ WONDER FLOWER za jedyne 4,90 zł!

Krok 3

 • Program Witamy Oriflame | KROK 3

 1. Zrób zakupy o wartości minimum 50 punktów w trzecim katalogu swojej działalności w Oriflame np. w katalogu numer 11 2018.
 2. W następnym katalogu wraz z pierwszym punktowanym zamówieniem odbierz trzecią nagrodę gwarantowaną ZŁOTĄ TOREBKĘ GOLD za jedyne 4,90 zł!

Gwarantowane nagrody z programu Witamy zawsze odbierasz wraz z pierwszym punktowanym zamówieniem w katalogu następnymPamiętaj, aby kod nagrody wpisać do zamówienia:

 1. puder w perełkach Giordani Gold 622282
 2. Portfel Gold 123378
 3. Torebka Gold 123379

Program Witamy Oriflame– skąd biorą się punkty? Jak obliczyć punkty za zamówienie?

Każdy produkt z oferty katalogowej ma przypisaną ilość punktów (PP). Obowiązuje zasada: im produkt jest droższy tym punktów ma więcej.

 

Dla przykładu Oriflame Diamond Cellular krem Przeciwstarzeniowy w cenie katalogowej CK kosztuje 59,99 zł i ma 14 PP, a Ty kupisz go w cenie handlowej CH (po rejestracji do klubu Oriflame) za 47,99 zł. 

Aby ułatwić Ci liczenie punktów dołączamy niezbędne narzędzie Oriflame Cennik na Katalog 9

Mam dobrą wiadomość 🙂 Nie musisz być ekspertem w dziedzinie liczenia punktów. Robiąc zakupy po zalogowaniu do swojego sklepu internetowego Oriflame system sam liczy punkty i nigdy się nie myli!

 

Masz pytania? Potrzebujesz więcej informacji skontaktuj się z nami. Wypełnij formularz, a w komentarzu napisz PROGRAM WITAMY ORIFLAME.

Fill out my online form.

 

PODOBNE POSTY do Program Witamy Oriflame Katalog 8-9 2018 (Najnowszy)

Ponowna Rejestracja Oriflame Katalog


Tagy: Oriflame, Oriflame Katalog, Katalog Oriflame, Oriflame Program Witamy 9 2018,

Oriflame, Oriflame Katalog, Katalog Oriflame, Program witamy Oriflame 9 2018, Oriflame program witamy 9-10 2018

Program Witamy Oriflame
4.8 (95.33%) 30 votes