Program Witamy Oriflame Katalog 6 2018 (Najnowszy)program witamy oriflameoriflame program witamy

Lubisz zbierać punkty i wymieniać je na nagrody? Jeśli tak to już dziś dołącz do Oriflame i odbierz gwarantowane nagrody z programu WITAMY Oriflame.

Jedyny warunek jaki musisz spełnić to zrobić zakupy za minimum 50 punktów (+/- 200 zł w cenie katalogowej) w katalogu rejestracji lub następnym.

Musisz wiedzieć, że punkty za produkty sumują się tylko w obrębie obowiązywania katalogu. Od Ciebie zależy czy to będzie jedno zamówienie wartości 50 PP. czy dwa mniejsze.

Program Witamy Oriflame zawsze trwa trzy katalogi. Ty decydujesz czy zrealizujesz go w całości czy nie? Odbierzesz tyle nagród ile etapów zrealizowałaś.

[woocommerce_social_media_share_buttons]

Program Witamy Oriflame

Program Witamy Oriflame

Program Witamy Oriflame

Zasady odbioru gwarantowanych nagród w programie Witamy Oriflame

  • Program Witamy Oriflame | KROK 1

  1. Zrób zakupy o wartości minimum 50 punktów w pierwszym katalogu swojej działalności w Oriflame np. w katalogu numer 6 2018. >>> Katalog Oriflame 6 2018
  2. W następnym katalogu wraz z pierwszym punktowanym zamówieniem odbierz nagrodę gwarantowaną ZESTAW DO MAKIJAŻU za jedyne 4,90 zł!
  • Program Witamy Oriflame | KROK 2

  1. Zrób zakupy o wartości minimum 50 punktów w drugim katalogu swojej działalności w Oriflame np. w katalogu numer 7 2018 >>> Katalog Oriflame 7 2018
  2. W następnym katalogu wraz z pierwszym punktowanym zamówieniem odbierz drugą nagrodę gwarantowaną WODĘ TOALETOWĄ WONDER FLOWER za jedyne 4,90 zł!
  • Program Witamy Oriflame | KROK 3

  1. Zrób zakupy o wartości minimum 50 punktów w trzecim katalogu swojej działalności w Oriflame np. w katalogu numer 8 2018.
  2. W następnym katalogu wraz z pierwszym punktowanym zamówieniem odbierz trzecią nagrodę gwarantowaną BLENDER 2w1 za jedyne 4,90 zł!

Gwarantowane nagrody z programu Witamy zawsze odbierasz wraz z pierwszym punktowanym zamówieniem w katalogu następnym.


Program Witamy Oriflame– skąd biorą się punkty? Jak obliczyć punkty za zamówienie?

Każdy produkt z oferty katalogowej ma przypisaną ilość punktów (PP). Obowiązuje zasada: im produkt jest droższy tym punktów ma więcej.

 

Dla przykładu Oriflame Diamond Cellular krem Przeciwstarzeniowy w cenie katalogowej CK kosztuje 59,99 zł i ma 14 PP, a Ty kupisz go w cenie handlowej CH (po rejestracji do klubu Oriflame) za 47,99 zł. Aby ułatwić Ci liczenie punktów dołączamy niezbędne narzędzie

Aby ułatwić Ci liczenie punktów dołączamy niezbędne narzędzie Oriflame Cennik na Katalog 6

Mam dobrą wiadomość 🙂 Nie musisz być ekspertem w dziedzinie liczenia punktów. Robiąc zakupy po zalogowaniu do swojego sklepu internetowego Oriflame system sam liczy punkty i nigdy się nie myli!

 

Masz pytania? Potrzebujesz więcej informacji skontaktuj się z nami. Wypełnij formularz, a w komentarzu napisz PROGRAM WITAMY ORIFLAME.

Fill out my online form.

 

PODOBNE POSTY do Program Witamy Oriflame Katalog 6 2018 (Najnowszy)

Ponowna Rejestracja Oriflame Katalog


Tagy: Oriflame, Oriflame Katalog, Katalog Oriflame, Oriflame Program Witamy 6 2018,

Oriflame, Oriflame Katalog, Katalog Oriflame, Program witamy Oriflame 6 2018, Oriflame program witamy 6 2018

Program Witamy Oriflame
4.8 (95.71%) 28 votes