Ponowna Rejestracja Oriflame

 

Ponowna rejestracja w Oriflameponowna rejestracja oriflame

 

Konsultanci, którym wygasło członkostwo  po 17 Katalogach nie składania zamówień, mogą zarejestrować się ponownie w następnym katalogu Oriflame.

 

  1. Konsultanci usunięci  którzy złożyli rezygnację mogą rejestrować się ponownie dopiero po upływie 8 kolejnych Katalogów.
  2. Podczas ponownej rejestracji sprawdzane będą następujące dane:
  • PESEL
  • Nazwisko i data urodzenia (w przypadku  TYCH SAMYCH DAT URODZENIA)

    3.  Warunki niezbędne do ponownej rejestracji to:
 

  • Brak zadłużenia
  • Brak toczących się spraw sądowych
  • Wiek powyżej 18 lat
  • Brak nałożonych zakazów

Jak Ponownie Zarejestrować się do Klubu Oriflame?

Chcąc uniknąć wszystkich możliwych przeszkód przy ponownej rejestracji oriflame skontaktuj się ze mną

oriflame ponowna rejestracja 2

Wypełnij formularz, aby ponownie zarejestrować się do Oriflame!
Fill out my online form.

Ponowna rejestracja w Oriflame jest możliwa pod warunkiem, że Twoje członkostwo wygasło i zajmie Ci dosłownie kilka minut. O tym czy posiadasz poprzedni numer klubowy czy nie najczęściej dowiadujesz się podczas próby logowania. Wpisujesz numer, hasło, a system Cię nie wpuszcza do strefy klubowej- to znak, że nie posiadasz już numeru klubowego

 

Procedura przy ponownej rejestracji jest łatwa, ale zdarza się, że sam/a nie będziesz mieć możliwości uzyskania nowego numeru klubowego. Firma Oriflame, aby zapobiec wielokrotnej rejestracji jednej osoby pod wieloma numerami zakłada blokadę na numerze pesel. W takiej sytuacji ponowna rejestracja w Oriflame jest niemożliwa. Należy skontaktować się z działem obsługi i prosić o zniesienie blokady.

 

Chcąc uniknąć wszystkich możliwych przeszkód przy ponownej rejestracji skontaktuj się ze mną a pomogę Ci jak najszybciej uzyskać nowy numer klubowy Oriflame. To zaoszczędzi Twój czas i pieniądze. Otrzymasz ode mnie formularz do wypełnienia, a ja załatwię wszystkie formalności. Możesz korzystać z odroczonej formy płatności po spełnieniu wymaganych warunków przez firmę- te informacje przekażę drogą mailową.

   

Ponowna rejestracja w Oriflame daje Ci te same możliwości co poprzednio- nic się nie zmienia. Dzięki niej robisz zakupy przez Internet z dostawą w ciągu dwóch dni, korzystasz ze wszystkich wyprzedaży i programów sprzedażowych. Prawo do sponsorowania uzyskujesz po aktywacji nowego numeru klubowego Oriflame czyli po złożeniu zamówienia.

 

Jeśli jesteś osobą, która zarejestrowała się do grona klubowiczów Oriflame, otrzymała numer, ale nie złożyła zamówienia w ciągu 6 tygodni od dnia rejestracji to chcąc korzystać z zakupów poprzez strefę klubową musisz dokonać ponownej rejestracji Oriflame.

 

Pamiętaj ponowna rejestracja w Oriflame jest zupełnie darmowa. Ponosisz jednorazowo opłatę 6,90 zł podczas aktywacji numeru czyli przy złożeniu zamówienia. Numer klubowy ważny jest przez 17 katalogów i to Ty decydujesz o częstotliwości składania zamówień. Po raz kolejny to Ty decydujesz jak długo i w jaki sposób chcesz korzystać z numeru klubowego Oriflame.

   

PODOBNE POSTY do Ponowna rejestracja w Oriflame

Oriflame aktualny Katalog

Ponowna Rejestracja Oriflame
4.6 (91.29%) 62 votes