Powody najczęstszych problemów z logowaniem do Oriflame

 

Logowanie do Oriflame możliwe jest tylko i wyłącznie dla osób posiadających numer klubowy pod adresem: pl.oriflame.com Firma przyjęła nazwę Numer Konsultanta co nie znaczy, że jesteś Konsultantem w rozumieniu tego słowa. Po prostu nie ma różnicy czy jesteś klientką i robisz zakupy od czasu do czasu, czy promujesz produkty i zarabiasz pieniądze? Od momentu rejestracji Twój numer do logowania firma nazywa Numerem Konsultanta.

 

Masz problemy z logowaniem? Jest kilka powodów dla których system nie loguje cię na oficjalną stronę Oriflame

 

  • Twój numer został usunięty z bazy danych Oriflame Polska- dzieje się tak jeśli w ciągu ostatnich 12 miesięcy nie składałaś/eś zamówień. W takiej sytuacji musisz wygenerować nowy numer czyli ponownie zarejestrować się do Oriflame
  • Podczas logowania do Oriflame widzisz informację: nieprawidłowy Numer Konsultanta lub hasło.

Wypełnij formularz, aby otrzymać aktualne dane do logowania!

Fill out my online form.
  • Logowanie do Oriflame jest niemożliwe- to znaczy, że trwa procedura przeliczenia wyników za dany katalog. Dzieje się tak w ostatnim dniu obowiązywania każdego katalogu po godz.23.00. Ponowne logowanie możliwe jest następnego dnia od godz. 6.00.
  • W oknie do logowania nie możesz wpisać hasła- Twoja przeglądarka np. Chrome lub FireFox nie obsługuje oficjalnej strony Oriflame. Skorzystaj z Internet Explorer działa zawsze i posiada ją każdy system Windows.

Oriflame logowanie dostępne jest 24 g/dobę z wyjątkiem ostatniego dnia obowiązywania katalogu. Standardowa przerwa trwa 7 godzin i zdarza się co trzy tygodnie o czym informują cię daty obowiązywania katalogu znajdujące się na okładce.

 

Logowanie na stronę Oriflame najlepiej działa jeśli posługujesz się numerem klubowym, a nie adresem email. Często zdarza się, że osoba po rejestracji nie aktywuje adresu email, po prostu pomija ten krok. Wówczas system logowania Oriflame nie jest w stanie zweryfikować konsultanta po adresie mailowym. Dla bezpieczeństwa i komfortu logowania zapisz swój numer klubowy, który widoczny jest od razu po rejestracji.

PODOBNE POSTY do Oriflame Logowanie

Oriflame Aktualny Najnowszy Katalog


Tagy: jak zalogować się na Oriflame, oriflame logowanie strefa klubowa, oriflame logowanie konsultantki

ORIFLAME LOGOWANIE
4.9 (97.14%) 21 votes