Współpraca z Oriflame – 2019 (Maj) 

 

 oriflame praca1 – Czy praca w oriflame się opłaca

 

Współpraca z Oriflame otwiera przed Tobą nowe horyzonty. To sposób na zmiany, których szukasz. Pozwól, że zadam Ci pytanie: czy w swoim życiu poleciłaś/eś komuś jakiś produkt lub usługę? Z pewnością tak – fryzjera, kosmetyczkę, restaurację, film w kinie itp. Robisz to praktycznie codziennie ku zadowoleniu sklepów, hurtowni i oczywiście firmy. A co Ty z tego masz? Nic, oprócz od czasu do czasu dobrego słowa wdzięcznej koleżanki/kolegi. Dlaczego tak jest? Nawet gdyby firma, której usługi poleciłaś/eś chciała Cię wynagrodzić to nie ma jak, ponieważ jesteś dla niej całkowicie anonimowa/y.

Fill out my online form.

 2 – Jak wygląda praca w oriflame? 

 

Rozpoczynając współpracę z Oriflame otrzymasz własny numer klubowy i sama/m zdecydujesz jak go wykorzystasz:

  • Oriflame Klient: kupujesz produkty kiedy chcesz, ile chcesz, korzystasz z dodatkowych rabatów i specjalnych ofert dla klubowiczów oriflame
  • Oriflame Konsultant: to opcja A plus uczestniczysz w szkoleniach kosmetycznych i marketingowych, polecasz produkty znajomym, a tym samym zarabiasz prowizję za polecenie firmy i produktów
  • Oriflame Menager: składasz regularne zamówienia określonej wartości, dzielisz się ze znajomymi informacją dotyczącą produktów, których używasz, uczestniczysz w szkoleniach, zarabiasz i uczysz kolejne osoby jak powielać Twoje czynności.

Praca w Oriflame – Upraszczając- budujesz własną sieć sprzedaży i odbierasz prowizje za każdym razem, kiedy w obrębie Twojego numeru nastąpi zakup produktów. Co najważniejsze takie wynagrodzenie ma charakter stały tzn. wypłacane jest teraz i w przyszłości. Pamiętaj, że Twoi znajomi zrobią dokładnie to samo co Ty więc wyobraź sobie na jaką skalę możesz rozwinąć własny biznes używając produktów i polecając je innym?

 

 3 – Oriflame Praca! Jak to działa

 

Praca w Oriflame działa w systemie marketingu wielopoziomowego czyli w skrócie MLM. Marketing to po prostu przekazywanie produktu lub usługi od wytwórcy do konsumenta. Wielopoziomowy to termin odnoszący się do systemu wynagrodzeń pobieranych przez osoby, które sprawiają, że dostarczany jest dany produkt lub usługa. Wielo oznacza więcej niż jeden, poziom to coś co może lepiej byłoby określić słowem pokolenie. Można byłoby wtedy powiedzieć marketing wielopokoleniowy. W takim systemie najwięcej zarabia nie ten kto jest najwyżej w organizacji, ale ten kto przyczynił się do powstania największej sieci konsumentów/ klientów.

 

Zwróć uwagę na cyfry:

2×2=4 3×3=9 4×4= 16

4×2=8 9×3=27 16×4= 64

8×2=16 27×3= 81 64×4= 256

16×2=32 81×3= 243 256×4= 1024

 

Oriflame Praca – To co chciałam Ci pokazać używając cyfr to przyrost geometryczny wynikający ze skutecznego polecenia firmy i produktów. Ja nauczę Ciebie jak zapisać 2,3 lub 4 osoby ( sam/a zdecydujesz ile czasu możesz zainwestować we własny biznes), a Ty nauczysz je jak pozyskać kolejne itd. Jak widzisz, żeby zacząć zarabiać pieniądze nie musisz znać 100 czy 200 osób. Wystarczy, że znasz 4, bo każda z nich również zna 4. Jeśli jesteś ambitną osobą, która świadomie chce pokierować swoim życiem i zawodową karierą to zapewniam, że Praca w Oriflame jest idealnym miejscem na start.

 

Praca w Oriflame – A może po prostu lubisz kosmetyki, zdrowy styl życia i przede wszystkim stawiasz na wysoką jakość oraz bezpieczeństwo? Już teraz skorzystaj z darmowej rejestracji Oriflame, dołącz do mojego zespołu, a otrzymasz zestaw startowy, który przygotowałam specjalnie dla Ciebie.

 Chcę zostać klientką, kupować kosmetyki dla siebie z 20% rabatem

Chcę zostać konsultantką, sprzedawać kosmetyki i zarabiać dodatkowe pieniądze.


PODOBNE POSTY do Praca w Oriflame

Oriflame aktualny Katalog

 


Tagy: oriflame praca przez internet oferty pracy oriflame online oriflame praca opinie oriflame praca ursus konsultant oriflame praca

oriflame zarobki praca produkcja kraków oriflame praca warszawa oriflame praca laboratorium

Współpraca Oriflame
4.7 (94.18%) 55 vote[s]