oriflame mywellness.pl o mnieO mnie:

Witaj. Mam na imię Matylda i jestem Ambasadorem produktów Wellness by Oriflame.

Czy wiesz, że zdrowie i choroba rozstrzygają się na poziomie milionów komórek naszego ciała? Sposób w jaki je odżywiamy jest wynikiem tego jak czujemy się każdego dnia? Dlaczego coraz więcej ludzi ma problemy z nadwagą i chorobami cywilizacyjnymi?

 

Odpowiedź jest prosta- owoce z chemicznych upraw, mięso z antybiotykami, żywność wysoko przetworzona to produkty z marketów pozbawione wartości odżywczych, które codziennie goszczą na naszych stołach.

 

Jednak większość ludzi nadal błędnie przerzuca odpowiedzialność za swoje zdrowie na genetykę podczas, gdy badania naukowe wskazują, że wpływ genetyki to tylko 10%. O wiele większą rolę odgrywają styl życia , a przede wszystkim odżywianie. Nie ma wątpliwości, że chcąc zachować zdrowie i witalność przez długie lata powinniśmy zmienić nawyki żywieniowe, a Ty jesteś statystycznym adresatem rozwiązań proponowanych przez szwedzki zespół naukowców z dziedziny odżywiania. Pobierz darmowy e-book i dowiedz się dlaczego produkty Wellness by Oriflame są rozwiązaniem problemów ze zdrowiem na miarę XXI wieku.


PODOBNE POSTY do “O mnie”, Aktualny & Najnowszy Katalog, Online Rejestracja, Sklep internetowy, Praca i Konsultantka Oriflame

O mnie
5 (99.3%) 57 votes