Oriflame Wydłużający Tusz do Rzęs The ONE Instant Extensions Mascara

 

Oriflame Wydłużający Tusz do Rzęs The ONE Instant ExtensionsOriflame The One Instant Extentions Mascara to najnowszy tusz firmy Oriflame dający efekt dłuższych rzęs nawet o 74%!

 

Każda kobieta wie, że tusz do rzęs jest jednym z najbardziej pożądanych produktów do makijażu na całym świecie. Większość kobiet stwierdza, że udając się na bezludną wyspę i mając możliwość zabrania ze sobą tylko jednego kosmetyku do makijażu wybrałoby tusz do rzęs. Dlaczego tak jest? Niewielka ilość tuszu odpowiednio nałożona na rzęsy sprawia, że spojrzenie staje się głębsze, a oczy bardziej podkreślone. W makijażu dziennym najczęściej wybierane produkty przez wizażystów to tusz do rzęs, błyszczyk do ust, niewielka ilość różu i oczywiście podkład.

 

Oriflame Tusz do rzęs The One Instant Extentions Mascara z pewnością zapewni rzęsom efekt maksymalnego wydłużenia. W czym tkwi sekret? W innowacyjnej spiralnej szczoteczce i elastycznej formule wydłużającej rzęsy z 4-milimetrowymi włóknami.

Jak tuszować rzęsy tuszem The One Instant Extentions, aby uzyskać pożądany efekt? Na pewno należy zwrócić uwagę na sposób w jaki wyciągamy szczoteczkę tuszu? Powinien to być delikatny ruch, który zabezpieczy przedostanie się powietrza do wnętrza tuszu. Im mniej się dostanie tym dłużej będziesz zadowolona, ponieważ tusz szybko nie wyschnie.

A teraz pytanie czy Twoje rzęsy mają wyglądać naturalnie czy chcesz nimi uwodzić 🙂 ? Spiralna szczoteczka tuszu The One Instant Extentions została specjalnie zaprojektowana dla szybkiej aplikacji więc wystarczy jedno pociągnięcie, aby Twoje rzęsy zostały pięknie wydłużone i zachowały naturalny wygląd.

 

Jeśli planujesz imprezę i chcesz, żeby wszystkie koleżanki wzdychały z zazdrości nałóż minimum dwie warstwy tuszu. Najlepiej zastosuj minutowe odstępy. Pozwól, aby jedna warstwa wyschła zanim nałożysz kolejną. A jeśli chcesz, aby wszyscy padli z zazdrości przed nałożeniem tuszu podkręć rzęsy zalotką

 

W tuszach marki Oriflame cenię przede wszystkim jakość. Nigdy nie zdarzyło się, aby tusz w ciągu dnia skruszył się i pozostawił pył w okolicach oczu. Oriflame Tusz The One Instant Excentions sprawi, że Twoje rzęsy będą pięknie wyglądać, aż do momentu kiedy postanowisz wykonać demakijaż. W razie awarii, gdybyś jakimś cudem skleiła rzęsy w trakcie tuszowania rozczesz je zanim wyschną specjalną szczoteczką!

 

Sprawdziłam trendy w makijażu na jesień-zimę 2015/16 i nadal będzie obowiązywał Make up No make up czyli cera przepięknie rozświetlona, usta w kolorze nude i rzęsy raz pociągnięte tuszem o lekkiej formule. W zasięgu Twojej ręki jest maskara The One Instant Extentions, która pozwoli ci za niewielkie pieniądze być modną, pociągającą, a zarazem naturalną.

Tusz do Rzęs The ONE Instant Extensions Oriflame


PODOBNE POSTY do Oriflame Wydłużający Tusz do Rzęs The ONE Instant Extensions Mascara

Oriflame Tusz do Rzęs The ONE Instant Extensions
4.5 (89.47%) 19 votes