Oriflame Diamond Cellular krem Przeciwstarzeniowy

 

przeciwstarzeniowy krem diamond cellular oriflamePrzeciwstarzeniowy krem Diamond Cellular Oriflame (kod 13659) to prawdziwy luksus dla twojej skóry. Czy wiesz, że wprowadzony na polski rynek w 2008 r. został opatentowany na najbliższe 20 lat? O tym, że jest wyjątkowy mówi już samo opakowanie. Szklany słoiczek z pięknym srebrnym wieczkiem, a do tego mieniące się drobinki diamentów wewnątrz opakowania.

 

Co sprawia, że krem Diamond Cellular (kod 13659) jest jedyny w swoim rodzaju? Moim zdaniem unikalny skład: połączenie białej trufli, prawdziwego pyłu diamentowego oraz kompleksu „eternal beauty”, który wydłuża długość życia komórek skóry. Dla mnie zdecydowanie najbardziej luksusowym i unikalnym składnikiem jest biała trufla zawarta w kremie przeciwstarzeniowym Diamond Cellular Oriflame.

Co to jest trufla?

Trufla to grzyb z klasy workowców, wytwarzający podziemne, bulwiaste owocniki otoczone chropowatą skórką. Według źródeł wyróżnia się 20-30 gatunków. Za cenniejszą uznawana jest trufla biała. W czasach starożytnych, kiedy jeszcze nie poznano czym jest trufla, grzyby te jawiły się jako bardzo tajemnicze „owoce ziemi”. Zauważono ich smak, aromat i afrodyzjakalne działanie. Do dziś przypisuje się truflom niemal magiczne właściwości. Koneserzy twierdzą, że są m.in. afrodyzjakami, za sprawą feromonów pobudzających nasz instynkt rozrodczy. Trufle zwane bywały dziećmi piorunów, czarnym złotem, czosnkiem bogaczy. Do ich poszukiwania używano świń i psów; obecnie używa się przede wszystkim psów. Decydują względy praktyczno-ekonomiczne: świnia zjada znalezione grzyby, pies tylko „ pokazuje” gdzie jest owocnik. (źródło Internet: idziemy.nagrzyby.pl)

 

Udowodniono poprzez testy kliniczne, że biała trufla ma również mocne działanie przeciwstarzeniowe oraz liftingujące. Po raz pierwszy nałożyłam na swoją skórę krem Diamond Cellular Oriflame w wieku 37 lat. Pierwsze wrażenie silny lifting jakby coś zamroziło mięśnie mojej twarzy. Pomyślałam, że tego szuka każda kobieta przed i po 40 roku życia. Bez igieł, bez bólu.

 

Pył diamentowy przepięknie rozświetla skórę, optycznie wygładzając powierzchowne zmarszczki, mieni się delikatnie odejmując cerze co najmniej 10 lat.

 

Oriflame Diamond Cellular (krem Przeciwstarzeniowy)

  • Oriflame Diamond Cellular Przeciwstarzeniowy kremOriflame Diamond Cellular Przeciwstarzeniowy krem (kod 13659) to wynik czterdziestoletniego doświadczenia ekspertów Oriflame z dziedziny kosmetologii, to unikalna innowacja w przemyśle kosmetycznym, to jeden krem do luksusowej pielęgnacji skóry dojrzałej. Formuła kremu spowalnia proces starzenia się skóry oraz pozwala zachować na zawsze młody wygląd. Kompleks proteinowy pomaga odmłodzić kontur twarzy.
  • Diamond Cellular Oriflame krem możesz stosować na dzień i na noc. Aplikuj na oczyszczoną skórę twarzy (najlepiej płynem micelarnym Diamond Cellular) omijając okolice oczu. Podaruj swojej skórze odrobinę luksusu. Efekty będą widoczne już po tygodniu stosowania.

Komu Oriflame dedykuje ten diamentowy luksus?

 

Przede wszystkim kobietom 40+, jak wcześniej wspomniałam działa kompleksowo dla potrzeb skóry dojrzałej co nie znaczy, że młodsze kobiety nie mogą po niego sięgnąć. Jeśli masz 30 lub 35 lat, a skóra twojej twarzy straciła jędrność, ma ziemisty kolor, jest wyraźnie zmęczona to zastosuj przeciwstarzeniowy krem Diamond Cellular (kod 13659) dwa razy w roku jako kurację odmładzającą i zastrzyk rozświetlenia.

 

Świetnie sprawdza się wśród kobiet palących papierosy. Ich skóra zazwyczaj ma szary odcień. Drobinki pyłu diamentowego oraz mika (minerał rozświetlający ) pomagają przywrócić blask i zdrowy wygląd już od pierwszej aplikacji.

 

Zapewniam Cię, że zakochasz się w nim od pierwszego wejrzenia. Zachwycaj wszystkich wokół kremem Diamond Cellular od Oriflame. Niech inne kobiety syczą z zazdrości, a mężczyźni padają do twych stóp!

Jeśli lubisz oszczędzać na zakupach i kupować produkty ze zniżką to koniecznie zarejestruj się w Oriflame jako klient poprzez MyWellness.pl zaoszczędzisz na wszystkich produktach minimum 20% – to się naprawdę opłaca!

Matylda | Ekspert ds.pielęgnacji ogólnej produktami Oriflame


PODOBNE POSTY do Oriflame Diamond Cellular Przeciwstarzeniowy krem

Oriflame aktualny Katalog

 

Tagy: diamond cellular oriflame opinie, oriflame diamond cellular serum, oriflame diamond cellular cena, oriflame diamond cellular anti-ageing cream

krem diamond cellular oriflame opinie, oriflame diamond cellular pod oczy, oriflame diamond cellular micellar solution cleanser, płyn micelarny diamond cellular oriflame

Oriflame Diamond Cellular Przeciwstarzeniowy krem
3.8 (76.13%) 31 votes